BioSlimin kapsułki – opinie, składniki, cena, gdzie kupić?

BIOSLIMIN – 50% CENA

BioSlimin kapsułki - opinie, składniki, cena, gdzie kupić?

BioSlimin – naturalny środek na odchudzanie, opracowany specjalnie dla osób, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów.

Z tym suplementem, nie musisz już torturować się długimi treningami i dietami. Ale czy tak jest naprawdę? Dowiedz się całej prawdy o BioSlimin w naszej recenzji.

BioSlimin – co to jest i jak działa?

BioSlimin - co to jest i jak działa?

Osoby z nadwagą nie lubią siebie, cierpią na depresję i nerwicę. Otyłość prowadzi do zaburzeń pracy nerek, wątroby, serca i innych narządów. Tabletki BioSlimin pomagają zapobiegać rozwojowi poważnych chorób i stworzyć wymarzoną sylwetkę.

W profilaktyce BioSlimin warto stosować po 40 roku życia, ponieważ z wiekiem metabolizm zwalnia i wzrasta ryzyko otyłości. Jest to szczególnie przydatne w przypadku braku aktywności fizycznej oraz u osób preferujących ciężkie, nisko odżywcze posiłki.

Po zakończeniu kursu organizm zostaje uwolniony od substancji toksycznych, cholesterolu i nadmiaru płynów. Poprawia się równowaga hormonalna, apetyt zostaje przywrócony. Pozwala to zapomnieć o nadwadze na dobre bez dalszego odkładania się tkanki tłuszczowej.

BioSlimin – jakie są zalety i efekty stosowania?

Zrównoważony skład BioSlimin, ma kompleksowe działanie na organizm – reguluje i przywraca funkcje układów narządów wewnętrznych, inicjując proces spalania tłuszczu. W efekcie następuje delikatna korekta wagi, skóra staje się elastyczna i wzrasta witalność.

 • aktywuje proces spalania tłuszczu bez negatywnego wpływu na organizm;
 • neutralizuje opuchliznę;
 • usuwa zewnętrzne i wewnętrzne złogi tłuszczu, likwiduje nadwagę;
 • poprawia naskórek, cellulit znika;
 • nadmiar kilogramów jest tracony tam, gdzie jest potrzebny; kobiece piersi nie obwisają;
 • Pomaga organizmowi uzyskać potrzebną energię z niewielkiej ilości pożywienia, nie tworząc przy tym warstwy tłuszczu;
 • ogólny stan fizyczny i emocjonalny ulega poprawie;
 • metabolizm i wskaźniki adrenaliny ulegają normalizacji.

BioSlimin – jaki skład zawiera suplement?

BioSlimin - jaki skład zawiera suplement?

Wiele osób niechętnie podchodzi do tego suplementu, ponieważ nie wierzą, że pomaga on szybko spalić zbędne kilogramy. Jednak taki efekt jest możliwy dzięki składnikom zawartym w BioSlimin. Należą do nich:

 • Kofeina bezwodna. Kofeina wytwarza hormon adrenaliny, który wpływa na metabolizm. Adrenalina stymuluje rozpad tłuszczu w komórkach tłuszczowych i produkcję kwasów tłuszczowych.
 • Coleus forskohlii – stymuluje procesy wymiany tłuszczu i redukcję masy ciała; poprawia odżywianie mięśni (dzięki działaniu rozszerzającemu naczynia krwionośne) oraz zwalcza infekcje układu moczowo-płciowego.
 • Czarny pieprz. Aktywny składnik wzmacnia system nerwowy, dostarcza organizmowi energii i zwiększa wytrzymałość. Dzięki piperynie (którą zawiera) hamuje powstawanie nowych komórek tłuszczowych i poprawia funkcjonowanie przewodu pokarmowego.
 • Acetylo L-karnityna. Jedną z głównych funkcji tego aminokwasu jest pozbywanie się nadmiaru tłuszczu i przekształcanie złogów tkanki tłuszczowej w energię.

BioSlimin – przeciwwskazania i skutki uboczne

Ze względu na swój naturalny skład, suplement jest bezpieczny. Ma on jednak pewne przeciwwskazania do stosowania. Ograniczenia

 • reakcja alergiczna na jeden ze składników;
 • ciąża lub laktacja;
 • nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 18 roku życia.

Pod warunkiem, że przestrzegane są instrukcje i nie ma żadnych ograniczeń, BioSlimin nie powoduje żadnych negatywnych skutków. W poważnych, przewlekłych chorobach układu wewnętrznego najlepiej przed zastosowaniem kapsułek skonsultować się z lekarzem.

BioSlimin – jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

BioSlimin - jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Przed zastosowaniem suplementu warto dokładnie zapoznać się z instrukcją, aby osiągnąć pożądane efekty. W ulotce BioSlimin podano następujący schemat stosowania:

 • 1 kapsułka dziennie, niezależnie od wagi ciała;
 • BioSlimin należy przyjmować przed lub po posiłkach;
 • Tabletkę należy spłukać wystarczającą ilością wody.
 • Nie należy zwiększać zalecanej dziennej dawki, aby nie zaszkodzić organizmowi. Najlepiej jest pić co najmniej 1,5 litra wody dziennie.

BioSlimin – opinie i recenzje z forum

Poniżej dodajemy kilka opinii użytkowników forum:

Od 14 roku życia zaczęłam mieć problemy z nadwagą. Moje życie osobiste nie układało się, zawsze byłem przygnębiony. W wieku 25 lat ważyłem 86 kilogramów i miałem 168 lat. Postanowiłem zaryzykować i kupiłem BioSlimin. Te tabletki zmieniły moje życie! Schudłam 14 kg w ciągu 2 miesięcy. Bardzo się bałam, że będą rozstępy i brzydkie fałdy. Ale moja skóra pozostała gładka i miękka.

Zawsze dbałam o siebie, ale w ostatnim roku miałam wiele zmartwień. W rezultacie przytyłam 11 kilogramów. Trafiłam do doświadczonego dietetyka, ponieważ przy moim zapaleniu żołądka trudno było mi dobrać dietę. Ten suplement został mi polecony. Lekarz zapewnił mnie, że jest to nieszkodliwe i zapewnia mi doskonałą pomoc w utracie wagi. Dietetyk miał rację – schudłam i bardzo poprawiło mi się trawienie.

BioSlimin – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro

BioSlimin - cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro

Oryginalny lek nie jest dostępny w aptekach, sklepach zielarskich ani na Amazonie. Producent sprzedaje BioSlimin poprzez oficjalną stronę internetową, inne punkty sprzedaży nie zaopatrują się w ten suplement. Metoda ta chroni kupującego przed podróbkami i daje mu tylko najlepsze, wysokiej jakości produkty.

Jeśli zdecydowałeś się na zakup suplementu diety, musisz wypełnić specjalny formularz i czekać na telefon od kierownika. Koszt BioSlimin w tej chwili jest o 50% tańszy ze względu na promocję producenta. Płatność dokonywana jest dopiero po otrzymaniu towaru.


Jak podkręcić metabolizm?

Szybkość metabolizmu jest w większości poza twoją kontrolą, ponieważ jest w dużej mierze napędzana przez genetykę, wiek, płeć i inne niezmienne czynniki.

Jednak pewne zmiany w stylu życia mogą zwiększyć liczbę kalorii spalanych przez Twoje ciało. Obejmują one zaangażowanie w większą ilość treningu siłowego i ćwiczeń aerobowych o wysokiej intensywności, picie większej ilości wody, spożywanie większej ilości białka i poprawę nawyków dotyczących snu.

Nawyki, które pomogą Ci zwiększyć metabolizm

Chociaż niemożliwe jest znaczne przyspieszenie metabolizmu, możesz przynajmniej spalić więcej kalorii w ciągu dnia, przyjmując następujące nawyki:

 • Ćwicz regularnie – Trening siłowy i budowanie mięśni może być najskuteczniejszym sposobem na podkręcenie metabolizmu. Badanie z 2009 roku wykazało, że gdy młodzi dorośli z nadwagą – którzy wcześniej prowadzili siedzący tryb życia – uczestniczyli w 11-minutowym treningu oporowym trzy razy w tygodniu, ich BMR wzrósł o 7,4%. Spowodowało to spalanie dodatkowych 125 kalorii dziennie.
 • Jedz wystarczająco dużo białka – Białko ma wyższy „efekt termiczny”, co oznacza, że do jego strawienia potrzeba więcej energii. W rzeczywistości, jedzenie białka może zwiększyć tempo przemiany materii o 15% do 30%, co jest znacznie wyższe niż 5% do 10% węglowodanów i 0% do 3% tłuszczu.
 • Pozostań nawodniony – Małe badanie z 2013 roku wykazało, że kiedy dziewczęta z nadwagą wypiły 2 szklanki wody pół godziny przed posiłkami bez żadnych innych zmian w diecie, straciły na wadze, zmniejszyły swoje BMI i poprawiły skład ciała. Naukowcy teoretyzowali, że dzieje się tak, ponieważ woda wspomaga termogenezę, czyli proces, w którym organizm wytwarza ciepło i energię z trawienia pokarmu.
 • Dużo snu – Badanie z 2010 r. wykazało, że brak snu może zmienić sposób, w jaki rozkłada się cukier i poziom hormonów. Hormony biorą udział w regulacji metabolizmu, apetytu i magazynowania tłuszczu w organizmie.